Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.auriga.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.auriga.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Prodej a servis PC

Řešíte problém jak si vybrat vhodný počítač pro vaše použití. Nevíte, který si vybrat z pestrých nabídek? Pomůžeme vám vybrat a sestavíme pro vás takový počítač, aby přesně odpovídal vašim požadavkům a potřebám.

Nebude tedy problém sestavit počítač pro domácí nebo kancelářské použití až po PC určený pro ty nejnáročnější hry, střih videa nebo zpracování audia. Samozřejmostí je i zohlednění vašich finančních možností. .

Sestavíme pro vás servery k domácím či firemním účelům.

Nevyhovuje vám stolní počítač a chcete být mobilní. Není nic jednoduššího, než vybrat vhodný notebook, netbook, tablet či jiné přenosné zařízení.

Pokud již vlastníte počítač a potřebujete vyměnit vadný nebo zastaralý díl, nabízíme vám dodání tohoto hardwaru.

Přestal vám fungovat počítač? Nevíte si rady co s tím máte dělat? Neumíte to sami opravit nebo na to nemáte čas? Máte už přesycený systém a po zapnutí pc si můžete dát kafe, než začnete pracovat? Potřebujete počítač zrychlit?

Chcete si nechat přeinstalovat počítač včetně kompletního vybavení standardním softwarem po instalaci?
Obraťte se na nás a my vám pomůžeme.

Comments are closed.